Denisa & Richard

Lektoři

Mgr. Denisa Palečková, CSB & Ing. Richard Vojík, CSB
 
Přinášejí zcela nový pohled na intimitu a metody, jak tuto oblast využít pro zdraví, štěstí, partnerský život a osobní rozvoj. Díky svým kurzům, přednáškám a článkům pomohli od roku 2002 již mnoha tisícům lidí k radostnějšímu a naplněnému životu. Jsou známí především díky sestavení celostní smyslné masáže, která se u nás rychle rozšířila pod názvem tantrická masáž.
 
Vytvořili centrum masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague (http://www.tantraspa.cz).
 
Vyvinuli vlastní systém práci s tělem, polaritou a osobním rozvojem: výcvik Core Touch EASE (https://www.denisaarichard.cz/core-touch-2018/).
 
Rozvinuli metodu vaginálního mapování (http://www.vaginalnimapovani.cz), která ženám pomáhá k léčení a rozvíjení intimity a nalézaní sebe sama.
 
V roce 2013 založili Evropskou akademii somatického vzdělání - EASE (http://www.somatic-education.cz), s cílem zpřístupnit benifity práce s tělem široké veřejnosti a zajistit certifikaci profesionálů.
 
Od roku 2006 se specializují také na kurzy pro páry (http://www.kurzypropary.cz), které pomohly zlepšit i zachránit mnoho vztahů, a tisícům dvojic pochopit a prožít, jak utvářet dlouhodobě naplňující vztah.
 
 

  Denisa Říha Palečková
  Mobil +420 777 288 887
 

 

Získejte ZDARMA video

Denisa a Richard - jak posílit intimní život
Jak posílit intimní život?